Gra Bleach PBF

.
Jesteś fanem bleach'a? Jesteś w trakcie oglądania anime lub czytania mangi? Jeśli tak to zapraszamy na forum PBF o bleach'u, jeśli nie, to zapraszamy tym bardziej, tutaj poznacie ten świat pełen fantazji. Akcja dzieje się tutaj jeszcze sprzed wydarzeń dziejących się w mandze/anime. Każdy może stworzyć tutaj swoją własną historię, nauczyć się wyjątkowych umiejętności takich jak shi-kai, ban-kai oraz ressurection. Tutaj nawet garstka ludzi pozwala na przeżycie niepowtarzalnej przygody!

Ogłoszenie

Aby zobaczyć pełne forum należy się zarejestrować
.
NOWE FORUM W KLIMACIE BLEACH'A!
ZACZNIJ GRĘ OD ZARAZ!
ZAREJESTRUJ SIĘ I SKORZYSTAJ Z NASZEGO
TUTORIAL'U
KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W CO I JAK!
.
Forum bez postaci kanonicznych

FILM


#1 2010-08-10 10:49:23

 Nikuya

Administrator/Hollow/1MG

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 719
PŻ: 30/90
Rei: 700/700

Mechanika

Używanie reiatsu



Dzięki reiatsu można zwiększyć swoje statystyki. Można zwiększyć swoją statystykę o tyle ile ma się Kontroli Energii. Przykład: Mam po 5 punktów w każdej statystyce. Mogę więc zwiększyć siłę o pięć na jedną turę (mam 5 Kontroli energii) lub zwiększyć wytrzymałość o 2 siłę o 2 i szybkość o 1. Mogę jeszcze rozłożyć to bardziej np. 1 siły na 5 tur. Punkty regenerują się 1 na 2 tury.
Można też zwiększyć moc umiejętności (wkładając w nią więcej reiatsu). Maksymalne dodanie reiatsu to tyle ile kosztuje umiejętność.

Przemiany



Możliwe przemiany w grze to:
1. Shinigami -> Hollow
2. Shinigami -> Vaizard
3. Vaizard -> Hollow
4. Hollow -> Arrancar
5. Hollow -> Shinigami

Arrancarem oraz Vaizardem można stać się jedynie w grze!

1. Shinigami może stać się Hollowem na dwa sposoby:
a) Jeśli jego przemiana w Vaizarda nie powiedzie się.
b) Zjedzony przez Hollowa.

2. Shinigami może przemienić się w Vaizarda, gdy przejmie kontrolę nad jego wewnętrznym pustym.

3. Vaizard może stać się hollowem:
a) Jeśli pusty przejmie nad nim kontrolę.
b) Zostanie zjedzony przez pustego.

4. Hollow staje się arrancarem jedynie wtedy, gdy:
a) Użyje się na nim artefaktu, który mieści się w Las Noches.
b) Stanie się dostatecznie silny, by zerwać swoją maskę.

5. Hollow staje się duszą, która od razu zaczyna jako Adept Shinigami w Akademii.

Zmiany Rasy



Kiedy hollow staje się Arrancarem, lub Shinigami Vaizardem dopisuje sobie statystyki profesji do której wstąpił.
W przypadku Shinigami, gdy staje się Hollowem (lub na odwrót) odejmuje 2 punkty do każdej ze statystyki + odejmuje 4 do każdej statystyki za każdą range, którą zdobył. Dodaje też premie od rasy do której dołączył.

Zanpakuto / Zdolności



Shinigami nie wybiera zanpakuto sam. MG go tworzy(na podstawie charakteru i historii). Tak samo jest ze zdolnościami Hollowów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzałożenie spółki z oo internet maków podhalański Ogród zimowy w bloku? Może się da.