Gra Bleach PBF

.
Jesteś fanem bleach'a? Jesteś w trakcie oglądania anime lub czytania mangi? Jeśli tak to zapraszamy na forum PBF o bleach'u, jeśli nie, to zapraszamy tym bardziej, tutaj poznacie ten świat pełen fantazji. Akcja dzieje się tutaj jeszcze sprzed wydarzeń dziejących się w mandze/anime. Każdy może stworzyć tutaj swoją własną historię, nauczyć się wyjątkowych umiejętności takich jak shi-kai, ban-kai oraz ressurection. Tutaj nawet garstka ludzi pozwala na przeżycie niepowtarzalnej przygody!

Ogłoszenie

Aby zobaczyć pełne forum należy się zarejestrować
.
NOWE FORUM W KLIMACIE BLEACH'A!
ZACZNIJ GRĘ OD ZARAZ!
ZAREJESTRUJ SIĘ I SKORZYSTAJ Z NASZEGO
TUTORIAL'U
KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W CO I JAK!
.
Forum bez postaci kanonicznych

FILM

#1 2010-08-12 13:53:24

Ichiro

Adept Shinigami

9278188
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 363
PŻ: 60/60
Rei: 1400/1400

Ichiro

Imie: Ichiro
Nazwisko: Kusajischi
Płeć: Mężczyzna
Rasa: Shinigami
Ryo: 1000
Wiek: Wygląda na 18, swojego prawdziwego wieku nikomu nie zdradza
Wygląd: Patrz avek. Mężczyzna mierzący 188 cm i ważący 79kg. Szczupły i zwinny shinigami. Blizna na lewym ramieniu od ugryzienia hollowa.
Charakter: Ichiro wydaję się być miły, sympatyczny i koleżeński, można by rzec, że jest osobą której można spokojnie zaufać. Są to tylko pozory, Kusajischi często bywa dwulicowy, chytry oraz stara się zyskać coś kosztem drugiej osoby. Jednak mało kto pozna to po zachowaniu Ichira. Zazwyczaj jest spokojny, opanowany oraz bardzo często leniwy.


Historia: Ichiro żył w 4 okręgu Rukongai, czyli w jednym z najlepszych, mieszkał we wspaniałym domu w którym była nawet sala treningowa oraz ulubione miejsce młodej duszy tor przeszkód razem z miejscem do odpoczynku. Rodzice od dziecka uczyli go sztuk walki i wyzwalania reiatsu, aby wkrótce został on shinigamim. Kusajischi nie musiał nawet przykładać się do tych treningów, szło mu to powiem bardzo łatwo. Gdy rodzice kazali mu trenować samemu zazwyczaj leniuchował. Gdy rodzice zauważyli jego lenistwo coraz częściej przysyłali mu prywatnego trenera. Często walczyli oni ze sobą dla zabawy, młody Ichiro dzięki swojemu małemu wzrostowi i zwinności łatwo unikał ataków, jednak jego młody wiek nie pozwalał mu zadać silnego uderzenia. Pewnego dnia jego rodzice postanowili wysłać go na polowanie, otrzymał od nich miecz i wyruszył. Po krótkiej wędrówce dotarł do lasu, panowała tam cisza i spokój, Ichiro niechętnie przystał na pomysł rodziców jednak tutaj będzie miał w końcu spokój od ich marudzenia. Wskoczył zgrabnie po gałęziach na drzewa i usiadł sobie na nim. Była taka cisza w około, że po chwili leżenia zasnął. Kilka godzin później obudziły go jakiś głos. Dwójka bandytów rozmawiała o swoich łupach i paru zleceniach za pieniądze. Popijali jakiś alkohol i było słychać, ze już zdążyli się upić. Ichiro przygotował swoją broń i poczekał aż mężczyźni znajdą się blisko jego kryjówki. Gdy podeszli na właściwą odległość chłopiec zeskoczył z drzewa i przebił mieczem jednego z bandziorów, drugi starał się złapać ze broń jednak był tak pijany, że ledwo ją wyciągnął. Właściwie rzecz biorąc był tak pijany, ze ledwo stał. Pokonanie go nie zajęło młodzikowi dużo czasu ani wysiłku. Nie zabrał on nic z ich ekwipunku, gdyż nie chciał mieć brudnych pieniędzy czy kradzionych rzeczy. Po pokonaniu tych bandziorów postanowił pójść na coś zapolować, gdyż poczuł głód. Po krótkiej pogoni udało mu się zabić jakąś sarenkę i zjeść jej mięso, gdy tak jadł usłyszał szmer wody. Po posiłku ruszył w tamtą stronę i zobaczył czyściutką rzeczkę, napił się z niej i postanowił wrócić do domu. Po paru godzinach wędrówki doszedł do domu. . Gdy w końcu Kusacjischi dorósł został wysłany do akademii.

Podstawowe Reiatsu: 200
Całkowite Reiatsu: 1400

Umiejętności:

Hadou:
3.Bunrakuken (pocisk) b/i
4.Byakurai (biała błyskawica) b/i
6.Ichibei (lód) b/i
11. Tzuzuri Raiden (wiążąca błyskawica)
16.Amane Shidehara (błyskawica aniołów)

Bakudou:
8. Seki

Broń: drewniana katana
Ekwipunek: Strój Adepta, Zestaw do pisania oraz zeszyty

Punkty życia: 60

Atrybuty:

Siła - 6
Wytrzymałość - 6
Szybkość - 9
Inteligencja - 5
Zręczność - 9
Kontrola energii - 7

Walka wręcz - Początkujący
Walka bronią białą - Początkujący
Poruszanie się - Początkujący
Używanie reiatsu - Początkujący

Ostatnio edytowany przez Ichiro (2010-09-01 21:17:20)

Offline

 

#2 2010-08-12 14:14:33

 Nikuya

Administrator/Hollow/1MG

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 719
PŻ: 30/90
Rei: 700/700

Re: Ichiro

"mieszkał we wspaiałym domu " xD
"Ichiro dzięki swojemu małemu wzrostowi i zwinności łątwo unikał ataków" 188cm hmmmm.....

AKCEPt

+ 500 ryo- bogaty
+ 100 podstawowe reiatsu- rodzice go uczyli....

Offline

 

#3 2013-08-28 09:51:04

riya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-28
Posty: 1

Re: Ichiro

Nie czytałem historii ani nie sprawdzałem statów ale wiem że na tym forum zaczyna się od początku czyli - jesteś Hollow a nie arrancar; nie masz ress; WW, WBB, PS oraz UR masz na najniższym poziomie i musisz to wszystko poprwic


pass4sure    pass4sure
actualtests 1z0-051 braindumps    actualtests 1z0-051 braindumps
actualtests scwcd certification    actualtests scwcd certification

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vuga.pl https://potv.pl/eracto-tabletki-na-zaburzenia psycholog Piła transport Piła busy Bruksela